Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

Anunț public privind depunerea

solicitării de emitere a acordului de mediu

„COMUNA CRICIOVA anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: „Asfaltare DC 132 și amenajare rețea stradală în comuna Criciova, jud. Timiș” propus a fi amplasat în com. Criciova, loc. Criciova, Cireșu, Jdioara, teren identificat conform inventarului bunurilor care aparțin comunei Criciova – drumuri sătești, străzi și drum comunal – teren domeniu public, jud. Timiș.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul APM Timiș, localitatea Timișoara, str. Liviu Rebreanu nr 18-18 A, jud. Timiș  și la adresa titularului: com./loc. Criciova nr. 51, jud. Timiș, în zilele de luni - joi între orele 8°°-16³° și vineri între orele 8°°-14°°.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul APM Timiș.”