INFORMARE AVIZ GOSPODARIRE A APELOR

I N F O R M A R E

Aceasta informare este efectuată de: Primaria Comunei Criciova, judetul Timis, Adresa : Strada Principală, nr. 51, Criciova, județul Timiș, CP. 307130, CIF: 4357937, telefon 0246.264.155, primaria.criciova@cjtimis.ro, ce intenţionează să solicite de la Sistemul de Gospodarire a Apelor Banat Aviz de Gospodărire a Apelor pentru realizarea lucrărilor " ÎNFIINȚARE REȚEA DE DISTRIBUȚIE GAZE NATURALE ÎN COMUNA CRICIOVA CU LOCALITĂȚILE APARȚINĂTOARE (CRICIOVA, JDIOARA, CIREŞU), JUDEȚUL TIMIȘ ", amplasate în comuna Criciova, judetul Timis .

Aceasta investiţie este NOUA.

Ca rezultat al procesului de producţie Nu vor rezulta ape uzate .

Aceasta solicitare de aviz este conformă cu prevederile <LLNK 11996   107 10 201   0 25>Legii apelor nr. 107/1996, cu modificările şi completările ulterioare.

Persoanele care doresc să obţină informaţii suplimentare cu privire la solicitarea avizului de gospodărire a apelor pot contacta solicitantul de aviz la adresa menţionată.

Persoanele care doresc să transmită observaţii, sugestii şi recomandări se pot adresa solicitantului sau la sediul primariei Criciova, după data de 09.03.2022